Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

                                                                            ŻYCZENIA

 

         Świętując wraz z całym Kościołem Zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa życzymy wszystkim Parafianom i sympatykom naszej parafii, by przeżycie tajemnicy Jego Paschy uczyniło nas na nowo gorliwymi uczniami i świadkami Zmartwychwstałego. Niech pewność Jego ostatecznego zwycięstwa nad śmiercią pokona wszelki lęk i smutek; niech pokój Jezusa stanie się w pełni Waszym udziałem.

                                                                                                                                                                    Ks. Robert

                                                                                                       

Informacje

 

       

 Ogłoszenia

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 18 IV 2021

         
1. Dziękujemy za wszelkie ofiary i pomoc dla parafii. Ofiarodawców zapew-niamy o pamięci w modlitwach.

2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólną adorację prowadzoną przez scholę parafialną. We wtorek młodzież z naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą. W środę nowenna do Matki Boskiej Nieustającej pomocy o godz. 17.50. W czwartek wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej od godz. 15.00 do pierwszej Mszy wieczornej. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce złomu elektrycznego i elektronicznego, z której dochód wesprze polskich misjonarzy.

4. Zachęcamy do lektury pism katolickich. Polecamy tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny oraz pierwszy numer miesięcznika Gość Extra - Rok Świętego Józefa w cenie 9,- zł. Zamówiliśmy dodatkowe egzemplarze.

5. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: Władysława Janus l. 97, Jadwiga Żyźniewska l. 96, Władysław Gumiński l. 90, Helena Kmieć l. 87, Władysław Strzyżykowski l. 79, Bogumiła Witek l. 78, Wielisława Spionek l. 77, Piotr Studziński l. 56. Wieczny odpoczynek…