Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolęda

Msze św. kolędowe w roku 2021/2022

 

3.01.  poniedziałek – ulice: Łukowa domki i bloki 12 i26, Panoramiczna, Życzliwa, Opiekuńcza domki i bloki, Dźwiękowa, Stylowa, Morska i Zespołowa.

4.01.  wtorek – ulice: 3 Maja, Pabianicka stare budownictwo, Skwerowa, Romana, Łagodna, Zgodna, Eugeniusza, Beczkowa, Osiedle Beczkowa, Korczaka, Alojzego, Barwna i Dumna.

5.01.  środa – ulice: Bogusławskiego, Budziszyńska, Bezpieczna, Modrzewskiego, Pryncypalna, Chocimska, Głogowska, Wiosenna, Trwała, Mylna, Widna, Ruchliwa, Dolnośląska i Biskupińska.

7.01.  piątek – ulice: Pabianicka 64/72 i 74/76, Będzińska i Kosmonautów 2, 4 i 6.

8.01.  sobota – ulice: Kosmonautów 5, 7, 8, 10, 12, 14 i 16, Karpacka 8, 10 i 14.

 

10.01. poniedziałek – ulice: Karpacka 16, 18 i 19; Zaolziańska 45/47, 47 wieżowiec, 63 i 65 oraz domki i Będzińska domki.

11.01. wtorek – ulice: Ciasna 4, 7a, 8, 10a, 12a, 13, 14/16, 19, domki i stare budownictwo i Ceramiczna.

12.01. środa – ulice: Wiwulskiego 3, 5/9, 11, 13 i 13a i Paderewskiego 1, 3, 5, 7 i 9.

13.01. czwartek – ulice: Paderewskiego 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 i 29; Astronautów 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15 i 17.

14.01. piątek – ulice: Tagore cała i Komfortowa cała.

15.01. sobota – ulice: Rogozińskiego od 1 do 15 i 6, 8, 10, 12, 14, 17, 19, 21 i 23.

 

17.01. poniedziałek – ulice: Brzozowskiego domki i bloki 1, 2, 4, 7, 7a i 9 oraz Cieszkowskiego 2, 4, 7, 11, 11a i 13.

18.01. wtorek – ulice: Przyszkole 11, 13, 15, 17, 14/24 i 19 oraz domki, Flatta 15, 17 i 19 oraz domki i Bohdanowicza.

19.01. środa – ulice: Pustynna, Lazurowa, Daktylowa, Saharyjska, Basenowa, Czahary domki i bloki i Regatowa.

20.01. czwartek – ulice: Kotwiczna, Leszczowa, św. Franciszka, Dobrzyńska i Zwrotnikowa.

21.01. piątek – ulice: Narewska, Magnesowa, Emerytalna, Kutnowska, Zamorska, Torfowa, Zalewowa i Burtowa.

22.01. sobota – ulice: Stepowa, Błędowska, Rozległa, Arabska, Zenitowa, Kawowa, Kaktusowa, Michałowska, Szkoły Orląt i Libijska.

 

24.01. poniedziałek – ulice: Nizinna, Kołobrzeska, Drzymały, Skarżyńskiego, Człuchowska, Szybowcowa, Gliwicka, Koralowa i Eleonory.

25.01. wtorek – ulice: Sternicza, Rozwojowa, Ruczajowa, Prądzyńskiego cała, Rocznicowa i Jubileuszowa.

26.01. środa – ulice: Świętojańska, Baśniowa, Miłosna, Jastarnia, Darniowa, Pokładowa, Rokicka i Familijna.

27.01. czwartek – ulice: Zamojska, Akademii Zamojskiej, Toruńska, Kanclerska, Antoniny, Kolejowa, Opałowa i Osiedle Lawendowe.